Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Március
GTK 2014. Március
2014. március 31.

SzaboKatalin

Dr. Szabó Katalin tartott előadást a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

2014. március 28.

MS

Pizzázással egybekötött karrierkilátások.

Fundamenta

Morafcsik László, a Fundamenta-Lakáskassza Zrt. értékesítési és marketing igazgatója tartott előadást a GTK-n.

dmb

Ki uralja idén az ICT piacot? Fejlessz, gyárts, értékesíts!

sztehetseg_plakat

A Gazdaságtudományi Kar hallgatói számára is elérhetőek az SZTE Tehetségpont 2014 tavaszán meghirdetett ösztöndíjai.

Kornai_marc20

Bojár Gábor előadása a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

CsillagIstvan

Dr. Csillag István tartott előadást a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

SZTE Gazdaságtudományi Kar

Crisis Management and the Changing Role of the State címmel 2014. március 20-21-én nemzetközi PhD workshopot szervez a Gazdaságtudományi Kar, a Közgazdaságtani Doktori Iskola és az MTA Szegedi Bizottsága.

ChikanAttila_Kornaikurzus

Dr. Chikán Attila előadása a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

Ecodemia

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara és a Móra Ferenc Szakkollégium közös szervezésében a 2013/2014-es tanév 2. szemeszterében újra elindul az Ecodemia rendezvénysorozat.

sztetehetseg_kiemelt

Idén is többféle ösztöndíjat hirdet az SZTE Tehetségpont, az első pályázati kör felhívásai már elérhetőek a Tehetségpont oldalán. A Szeged városával és más egyetemi egységekkel együttműködő tehetséggondozó szervezet Kiválósági lista pályázata mellett a Pro Talentis Universitatis Alapítvány ösztöndíjaival támogatja az egyetem hallgatóit.

2014. március 12.

fb_cover

Ösztöndíj pályázat a pénzügyi tudatosság, pénzügyi kultúra fejlesztéséért

2014. március 12.

fb_cover

Sharing Future - Open Ideas

marc_6_216

Neves külföldi szakemberek ismertették a felelősségteljes innováció legújabb irányzatait.

Március 4-én is nagy sikert aratott a tanár-diák activity.

nagyagnes

2014. március 6-án sikeresen védte meg doktori értekezését Nagy Ágnes.

Erasmus__logo

Meghirdették a 2014/2015-ös tanévre szóló Erasmus+ pályázatokat.

erasmus

A várva várt Erasmus+ pályázatot a 2014/2015 tanévre a mai nap folyamán meghirdették.

BATman

Nemzetközi vállalatnál szeretnél dolgozni? Kiugrási lehetőséget keresel? Írd meg Te is a BAT-et és mindkettőt megkaphatod.