Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Március

Elmélettől gyakorlatig – FaRInn rendezvény a GTK-n

marc_6_216

Neves külföldi szakemberek ismertették a felelősségteljes innováció legújabb irányzatait.

2014. március 11.

A felelősségteljes innováció: az elmélettől a gyakorlatig című rendezvény alapvető célkitűzése volt a felelősségteljes innováció elméleti irányzatainak és gyakorlati alkalmazhatóságának bemutatása olyan neves külföldi szakemberek közreműködésével, mint dr. Xavier Pavie és dr. Massimo Chiocca.

Március 6-án, a GTK Aulájában a főként diákokból, helyi döntéshozókból és vállalati szereplőkből álló hallgatóság megismerhette a felelősségteljes innováció legújabb irányzatait, a gyakorlati alkalmazás tapasztalatait Magyarországra, Olaszországra és Franciaországra vonatkozóan. Laki Balázsnak, a Nemzetgazdasági Minisztérium munkatársának köszönhetően a rendezvény vendégei betekintést nyerhettek a magyar innovációs politikai fejlesztési irányaiba is.

A rendezvény programja ide kattintva elérhető.