Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Március

Erasmus+ a következő tanévben is

erasmus

2014. március 05.

A várva várt Erasmus+ pályázatot a 2014/2015 tanévre a mai nap folyamán meghirdették. Az új rendszernek köszönhetően számos változás történt a pályázási rendszerben. Annak érdekében, hogy a módosítások miatt felmerülő kérdésekre mindenki idejében választ kaphasson, egy Erasmus Reggelire szeretnénk az érdeklődőket meghívni.

A szűkös határidők miatt a reggeli időpontja március 10. 7:30-11 óra (KO Aula), ahol egy bögre tea és péksütemény mellett tudhattok meg többet a frissen kiírt Erasmus + pályázat részleteiről, illetve segítünk a formanyomtatványokat kitöltésében is.

Várunk minden olyan hallgatót, aki szívesen eltöltene néhány hónapot felsőoktatási tanulmányai alatt külföldön illetve azokat, akik már megtapasztalták az Erasmus által nyújtott lehetőségeket, élményeket és újra átélnék azokat (ha 12 hónapnál rövidebb volt a kint tartózkodás ideje).