Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. November
GTK 2013. November
2013. november 28.

The_Aftermath_of_the_Global_Crisis_in_the_European_Union

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, valamint az MTA Szegedi Területi Bizottságának Gazdaságtudományi Szakbizottsága a Farkas Beáta (szerk): The Aftermath of the Global Crisis in the European Union. könyv bemutatóját tartja szegeden.

2013. november 19.

TDK_Lukovics_Miklos

Dr. Lukovics Miklós Mestertanári Aranyérem kitüntetést és oklevelet vehetett át.

2013. november 14.

erasmus_est

November 19-én folytatódik az Erasmus célországait bemutató előadássorozat a Gazdaságtudományi Karon.

Nyíri Zoltán előadása

A Gazdaságpszichológia Klub hívta meg a trénert.

2013. november 13.

prezi_semi-finals

Szavazz, hogy a MI egyetemünk nyerje a Prezi versenyt!

Sofi Alapítvány ösztöndíjasai 2013-ban

A díjakat a József Attila Tanulmányi és Információs Központban az alapítvány Díszvendége, Szörényi Levente, Kossuth-díjas Zeneszerző és Előadóművész, Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem Rektora, az alapítványt támogató cégek és a kuratórium vezetői adták át 2013. július 7-én. Mátyus Ákos, karunk hallgatója, Sófi Különdíjat kapott.

gtk59

Tele vagy kreatív ötlettel? Itt az ideje, hogy megoszd velünk!

LD-felvetel

Nézz be a GTK középiskolásoknak szóló oldalára!