Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. November

Nyíri Zoltán tartott előadást a GTK-n

Nyíri Zoltán előadása

A Gazdaságpszichológia Klub hívta meg a trénert.

2013. november 13.

A GTK-n a tréningek szervezését, tartását a Gazdaságpszichológia szakcsoport végzi. Úgy láttuk ugyanakkor, hogy a tréningek témaköre nemcsak a GP Klub tagjai, hanem bárki számára érdekes lehet, hiszen egy közepes vagy nagyobb céghez kerülve munkakörtől függetlenül kerülhet "tréninges" helyzetbe. Ez alkalommal Nyíri Zoltán személyében olyan előadáót hívtunk meg, aki korábban a GTK kurzuskínálatát színesítette tréningjeivel, az utóbbi években viszont már az üzleti szféra elismert trénere, és több sikeres könyv szerzője. Előadásában nemcsak rávilágított néhány tréninges "műhelytitokra", de nagyon fontos - és általa hitelesen képviselt - üzenetet is megfogalmazott a hallgatók számára: ha sikeres szeretnél lenni, már az egyetemi évek alatt válassz egy területet, ami érdekel, ami a specialitásod lehet, és tedd is meg, amit tudsz, hogy ezáltal kitűnj a tömegből!