Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Július

CIB ECOdemia Nyári Egyetem 2014

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, a Csongrád megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a CIB Bank ZRt. szervezésében a CIB ECOdemia Nyári Egyetem rendezvénysorozat 2014 júliusában újra tisztelettel várja a Dél-Alföld gazdaság iránt érdeklődő vállaltvezetőit, gazdasági szakembereit.

2014. július 02.

GTK EcodemiaCIB BankCsongrád Megyei Kereskedelmi és IparkamaraEnterprise Europe Network

A CIB ECOdemia Nyári Egyetem célja elsősorban Szeged, illetve a Dél-alföldi Régió vállalati vezetői számára történő értékteremtés. Az aktuális gazdasági, gazdaságpolitikai és vállalati trendek bemutatása mellett kiemelt fontosságú a vállalati szereplők közötti interakció lehetőségének megteremtése, a meglévő tapasztalatok új ismeretekkel történő gazdagítása.

A CIB ECOdemia Nyári Egyetem 2014-es programja:

2014. július 8. 17 óra, SZTE GTK Aula (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.)
Járai Zsigmond, a Magyar Nemzeti Bank felügyelő bizottságának elnöke: Makrogazdasági kérdések és potenciálok

2014. július 10. 17 óra, SZTE GTK Aula (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.)
Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora: Az ELI innovációs potenciálja – lehetőségek és korlátok

2014. július 15. 18 óra, SZTE GTK Aula (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.)
Dr. Garamhegyi Ábel, egyetemi docens, a BARCO alelnöke: Nemzetközi marketing gyakorlati nézőpontból

2014. július 17. 18 óra, SZTE GTK Aula (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.)
Dr. Révész Balázs, egyetemi docens, a Szegedi Tudományegyetem marketing és kommunikációs igazgatója: E-kereskedelem – régi problémák, új megoldások

A rendezvényeken a részvétel ingyenes.