Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Május

Duda Ernő: Ötlettől a sikerig – esettanulmányok sikeres vállalkozások karrierjéről

gtk_ecodemia_logo_rgb1

Egy nemzetközi biotech cég: a Solvo Biotechnology

2013. május 9. 18:00 GTK Aula

2013. május 06.

A háromrészes előadássorozat utolsó estéjén a Copy General, a Boci tejivó és az Antikvárium.hu története után egy újabb start-up sikersztori részleteit ismerhetjük meg: 2013. május 9-én, Duda Ernő, a Solvo Biotechnológiai Zrt. elnök-vezérigazgatója beszél egy nemzetközi biotech cég születéséről.

Csütörtök este választ kaphatunk a következő kérdésekre:

1. Hogyan lehet felépíteni egy olyan szegedi központtú céget, amely világ viszonylatban vezető lesz saját piacán?

2. Hogyan lehet Magyarországról hatékonyan versenyezni a multikkal saját piacaikon?

3. Milyen előnyőkkel és hátrányokkal jár, ha egy technológiai cégnek Magyarországon van a központja?

Mindenkit szeretettel várunk, akit érdekelnek a sikeres vállalkozások műhelytitkai, és egy remek hangulatú estén örömmel tanul a tapasztaltabbtól!

CIB_CMYK