Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Január

Tudnivalók a diplomaosztóról.

Cimkék: Diplomaosztó
2013. január 15.

A végzett hallgatók diplomáinak ünnepélyes átadására 2013. január 25-én (pénteken) 11.00 órakor kerül sor az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (JATIK) Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10. I-II. em.).

Az avatandó jelölteknek pontosan 9.00 órakor kell megjelenni a Kongresszusi teremben

Talár kiválasztása, diploma átvétel aláírása: 9.00 – 10.15-ig
Tájékoztató és próba: 10.15 – 10.35-ig
Vendégek helyfoglalása: 10.40 órától

A Kongresszusi terembe hallgatónként 3-6 fő vendéget tudunk fogadni. Több meghívott esetén a vendégek egy másik teremben, kivetítőn követhetik az ünnepséget.

Meghívókat a vendégek részére nem adunk ki, kérjük, hogy – egymásra tekintettel – szíveskedjenek betartani a meghatározott, csak a közvetlen hozzátartozók befogadására vonatkozó létszámot.

Tájékoztatjuk, hogy a diplomaátadás zavartalan lebonyolítása érdekében amatőr fényképészek, videósok a színpadra nem mehetnek fel. Hivatásos fényképész minden végzett hallgatóról készít fényképet, és a teljes ünnepségről videó-felvételt.

Fotók megtekintése és rendelése: www.fotofolder.hu
DVD-videoszolgáltatás: www.tiszapart.hu weboldalon, a Diplomaátadó menüpont alatt

Amennyiben a diplomaosztó ünnepségen nem tud megjelenni, abban az esetben is szíveskedjék – a mellékelt jelentkezési lapon, vagy írásban – nyilatkozni az oklevél átvételének módjáról.