Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Február

„KÖZGÁZOS VITAÜLÉSEK”

kozgazos

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának Közgazdaságtani és Gazdaságfejlesztési Intézete, valamint az MTA Szegedi Területi Bizottságának Gazdaságtudományi Szakbizottsága tisztelettel meghívja Önt a „KÖZGÁZOS VITAÜLÉSEK” sorozat következő rendezvényére.

2013. február 13.

A vitaülés témája: A globális válság hatása a kínai gazdaságra – központi és helyi kormányzati válaszok és ezek következményei

A vitaülés ideje: 2013. március 06. szerda, 16 óra.

A vitaülés helye: Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának Díszterme
(6722 Szeged, Kálvária sgt. 1., I. emelet).

Vitaindító előadást tart Dr. Csanádi Mária, MTA doktora, az MTA Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont tudományos tanácsadója, címzetes egyetemi tanár. A vitaindító után a beszélgetés a megjelentek aktív részvételével folytatódik.

A terem korlátozott kapacitása miatt részvételi szándékát kérjük e-mailben jelezze Dombovári Doloresnek (doloro@eco.u-szeged.hu) 2013. február 27. szerda, 12 óráig!

Tisztelettel:

Prof. Dr. Lengyel Imre
intézetvezető egyetemi tanár
SZTE GTK KGI

Dr. Málovics György

egyetemi docens, a vitaülés szervezője
SZTE GTK KGI