Kutatás, tudomány  --  Tanulmányi versenyek  --  Tanulmányi versenyek 2014

Logisztikai Csapatbajnokság

chenega-logistics

Egymillió Forint Összdíjazású Logisztikai Csapatbajnokság a jövő logisztikusainak

A Nagyvállalatok Logisztikai Vezetőinek Klubja országos szintű logisztikai csapatbajnokságot hirdet a felsőoktatási intézmények nappali tagozatos hallgatói részére. A verseny fő célja a tehetséggondozás és a szakmai kötődés kialakítása.

A csapatokat 5 fő kell, hogy alkossa és 1 felkészítő tanár. BSc és MSc képzéseken résztvevő egyetemista és főiskolás nappali tagozatos hallgatók vehetnek részt, mérnöki és gazdasági szakokról.

Témakörök: Logisztika, ellátási lánc, ellátási-elosztási logisztika, áruszállítás, készletezés, anyagmozgatás, raktározás, csomagolástechnika, termelés kiszolgálás, logisztikai informatika, szállítmányozás, logisztikai management

A verseny többfordulós. Első körben a csapatoknak szakmai tudásuk bizonyításaként internetes tesztek kitöltésével juthatnak tovább. Ezt követően egy bemutatkozó videót kell készíteni és egy gyakorlati esettanulmány megoldását kell elküldeni. Végül a legjobbak prezentálhatják megoldásaikat és logisztikai ügyességi feladatokon vehetnek részt.

Díjazás:

Első három csapat és felkészítő tanáruk pénzjutalomban részesül:

1. helyezett: 500 000 Ft/ csapat felkészítő tanárukkal

2. helyezett: 350 000 Ft/ csapat felkészítő tanárukkal

3. helyezett: 150 000 Ft /csapat felkészítő tanárukkal

A fődíjak mellett minden döntőben részt vevő csapat részesül elismerésben!

Nevezési határidő: 2014. január 19.

Nevezni e-mailben lehet a tanulmanyiverseny@nlvklub.hu címen.

Részletek a letölthető pdf dokumentumban, illetve a nevezésilap is elérhető.