Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. Szeptember

BigOne – mérlegen a tudásod!

bigone

Idén immáron 5. alkalommal kerül megrendezésre a BigOne játék, a KPMG egyik sikeres és nagy múltú online vetélkedője, ahol kipróbálhatjátok:

Vajon milyen auditorok lennétek?!

2012. szeptember 20.

A szimuláció során egy virtuális irodában egy képzeletbeli tanácsadó cég munkatársaként,  üzleti esetekhez kell megoldásokat nyújtanotok - másik két csapattárs segítségével.

Barátaiddal/iskolatársaiddal alapíts egy  háromfős csapatot és bizonyítsátok be, hogy Ti vagytok a legjobbak! A nyertes csapat számára:

a fődíj:  repülős utazás Rómába!

A játék célja kettős:

• Megtapasztalhatod, hogy milyen feladatok várnak egy nagy múltú könyvvizsgáló cég munkatársaként.

• Teljesíthetsz egy szakmai kihívást jelentő feladatot, amelynek tétje komoly – hiszen a verseny végén a legszínvonalasabb teljesítményeket kimagaslóan díjazzuk.

A játék során izgalmas könyvvizsgálói feladatokat kell megoldani egy üzleti esethez kapcsolódóan. További információ, regisztráció és a játék a www.bigone.hu és a www.facebook.com/kpmginhungary oldalakon érhető el.

A játék kezdete: 2012. október 9.!

Bővebb információ: www.bigone.hu