Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. December

Szénszünet

GTK Tél

A GTK épületei 2012.12.22. – 2013.01.06. között zárva tartanak.

2012. december 17.

A Szegedi Tudományegyetem energiatakarékossági okokból 2012. december 22. - 2013. január 6-ig az épületeit bezárja, működésüket szünetelteti az egészségügyi ellátást folytató intézmények kivételével. A Gazdaságtudományi Karon ez az intézkedés mindkét oktatási épületünket érinti. (Kálvária sgt. 1., Feketesas u. 28.). Az érintett időszakban az Egyetem Biztonsági szolgálata az épületeket lezárja és az előre kidolgozott biztosítási terv alapján rendszeresen ellenőrzi. Ez alatt a 16 nap alatt a munkavégzés feltételei nem biztosítottak, az épületekbe bejutni, illetve ott tartózkodni nem lehet!

Erre az időszakra vizsgaidőpont nem hirdethető, az Oktatási Igazgatóság az erre az időszakra rögzített időpontokat és eredményeket automatikusan törli!

A levelezés, Coospace, ETR, Modulo továbbra is elérhető a megszokott módon. A falak áthűlése miatt az első munkanapon javasolt a réteges, illetve vastagabb öltözet!