Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2011. Szeptember

SZTE GTK - Házi marketingverseny

GTK-Házi marketingverseny

A 2011/2012-es tanévre a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara versenyt hirdet saját hallgatói számára a GTK beiskolázási kampányának tárgyában.

2011. szeptember 20.

A versenyzők három kategóriában pályázhatnak:

· Gerillamarketing – kampányterv kidolgozása írásban

o A kar számára javasolt gerillamarketing kampány bemutatása dolgozat formájában, melyhez vizuális, auditív és/vagy audiovizuális illusztrációkat is örömmel fogadunk.

· Plakátkészítés – koncepció kidolgozása írásban és a plakát elkészítése

o A kar marketingstratégiájához illeszkedő plakátkampány koncepciójának elkészítés és legalább egy plakát illusztratív elkészítése (a plakát készülhet kézi vagy számítógépes kivitelezéssel egyaránt).

· Reklámfilm készítés – koncepció kidolgozása írásban és a reklámfilm elkészítése

o A kar marketingstratégiájához illeszkedő, reklámfilm koncepciójának, forgatókönyvének elkészítése és a film illusztratív elkészítése (a film bármely filmfelvételre alkalmas készülék pl. mobiltelefon, digitális vagy analóg videokamera stb. segítségével készíthető).

Pályázati feltételek:

- maximum 3 fős csoportok pályázhatnak, de természetesen egyéni pályaművek beküldésére is bvan lehetőség.

- csak az SZTE GTK aktív hallgatói pályázhatnak.

- A pályaművek a gerillamarketing kampány esetén min. 10, max. 15 gépelt oldal terjedelműek, a plakát és a reklámfilm kategóriában min. 5, max. 10 gépelt oldal terjedelműek lehetnek kiegészítő részek (címlap, tartalomjegyzék, függelék, melléklet, illusztrációk, rövidítések jegyzéke stb.) nélkül. A plakát és reklámfilm kategóriában illusztrációk nélküli pályamunka nem elfogadható.

Beadási határidő: 2011. október 14.

Eredményhirdetés: az SZTE GTK novemberi Kari Tanácsülésén

A pályaműveket a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Üzleti Tudományok Intézetének titkárságán, Molnárné Rómer Melindához kell leadni (Kálvária sugárúti épület, 3. emelet 313. szoba)

A benyújtott pályaműveket a kar oktatóiból és marketing- illetve reklámszakértőkből álló zsűri értékeli.

A legjobb pályaműveket mindhárom kategória esetén 20.000 Ft értékű tárgynyereménnyel díjazzuk.