Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2011. November

Világgazdasági válság - Tanulságok és az előrejelzés nehézségei

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának Közgazdaságtani és Gazdaságfejlesztési Intézete, valamint a MTA Szegedi Területi Bizottságának Gazdaságtudományi Szakbizottsága tisztelettel meghívja Önt a „KÖZGÁZOS VITAÜLÉSEK” sorozat következő rendezvényére.

2011. november 07.

A vitaülés ideje: 2011. november 21. hétfő, 16 óra.

A vitaülés helye: Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának GO 1-es Surányi-Unger Tivadar terme (I. sz. tanterem) (6722 Szeged, Feketesas u. 28, I. emelet).

Vitaindító előadást tart Dr. Magas István tanszékvezető egyetemi tanár, Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar, Világgazdaságtani Tanszék. A vitaindító után a beszélgetés a megjelentek aktív részvételével folytatódik.

A terem korlátozott kapacitása miatt részvételi szándékát kérjük e-mailben jelezze Hofman Doloresnek (doloro@eco.u-szeged.hu) 2011. november 16. szerda, 12 óráig!

A meghívó ide kattintva tekinthető meg.