Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Szeptember

Tanulmányi versenyt hirdet a SZEDEÁK

szedeak

A Szegedi Deákok Kosárlabdázó Egyesülete a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karával közösen tanulmányi versenyt hirdet a szegedi közgazdász hallgatóknak.

2014. szeptember 16.

A kosárlabda egy gyönyörű sport, világszerte űzik és követik egyaránt. A Szegedi Deákok Kosárlabdázó Egyesülete (SZEDEÁK) immáron ötödik szezonját kezdi meg az Nemzeti Bajnokság első osztályában és tervei szerint, az előző éves kopogtatásai után, idén is versenyre kel a rájátszást érő helyekért. A csapat meccsei immáron a város második legnézettebb rendszeres sporteseményeivé válnak. Ennél azonban úgy érezzük, hogy a csapat többet érdemel. Azt mondják, egy kosárlabdacsapatban a hatodik ember a szurkolótábor. Ez a Te feladatod! Mutasd meg, hogy Te hogyan tudnád népszerűsíteni a szegedi kosárlabdát! Mutasd meg, hogyan tudnál teltházat varázsolni a csapatnak!

A feladat egy prezentáció elkészítése egyénileg vagy csapatban (maximum 2 fő).

A versenyfelhívás letölthető innen.

szedeak