Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Október

Maria Angela Ferrario és Bajmócy Zoltán közös előadása a Lancaster Egyetemen

PTDC0046

Maria Angela Ferrario, a Lancaster Egyetem vezető kutatója és Bajmócy Zoltán az SZTE Gazdaságtudományi Kar docense közös előadást tartott Lancasterben „Digitális közösségi innovációk, szakpolitikák és fenntarthatóság” címmel 2014. október 31-én.

2014. november 03.

„Digitális közösségi innovációk, szakpolitikák és fenntarthatóság” címmel tartott közös előadást Maria Angela Ferrario, a Lancaster Egyetem vezető kutatója valamint Bajmócy Zoltán az SZTE GTK Kutatóközpont docense és az Akciókutatók a Fenntarthatóságért Egyesület (AKUT) alapító tagja a Lancaster Egyetemen. Maria Angela és Zoltán együttműködésének alapját közös elkötelezettségük képzi az értékeket középpontba helyező, jó okkal értékesnek tartott kutatások iránt. A Lancaster Egyetem Menedzsment Karának gondozásában szervezett előadássorozat részeként Maria Angela és Zoltán a közösségi digitális innovációkkal, a technológiák hosszú távú társadalmi hatásaival és ezek szakpolitikai következményeivel foglalkozott, ezekkel kapcsolatban igyekeztek tudományágak közötti párbeszédet elindítani. Az előadásra Bajmócy Zoltán vendégkutatói látogatása során kerül sor, amelynek házigazdája a Lancaster Egyetem Catalyst kutatócsoportja volt.

További információkat talál: