Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Május

Nemzetközi kapcsolatok hallgatói mentor kerestetik - álláspályázat a Gazdaságtudományi Kar hallgatói számára

Erasmus

Kipróbálnád magad multikulturális környezetben? Érdekelnek a nemzetközi oktatási ügyek? Ha igen, Neked szól az alábbi felhívás:

2014. május 21.

A Gazdaságtudományi Kar 2014. szeptember 1-től nemzetközi kapcsolatok hallgatói mentort keres.

A hallgatói mentor feladata lesz a Gazdaságtudományi Kar Nemzetközi kapcsolatok programmenedzsere munkájának támogatása, a karra érkező külföldi hallgatókkal kapcsolatos ügyek intézése, kimenő és beérkező Erasmus hallgatók ügyintézésének segítése, adminisztratív feladatok ellátása, programok szervezése és lebonyolítása. A munkakör napi két óra elfoglaltságot jelent.

A pályázás feltétele:

- GTK-s aktív hallgatói jogviszony,

- angol nyelvtudás,

- Erasmus tanulmányi részképzésen való részvétel,

- jó kommunikációs és prezentációs készség.

A jelentkezéseket 2014. június 10-ig az ildiko.pusztai.varga@eco.u-szeged e-mail címre várjuk angol nyelvű önéletrajz és angol nyelvű motivációs levél formájában.

A legjobb jelentkezők meghallgatására 2014. június 16 – 20. között kerül sor.