Kutatás, tudomány  --  Tanulmányi versenyek  --  Tanulmányi versenyek 2014

Te is lehetsz bróker! Országos demo tőzsdei verseny értékes nyereményekkel

Buda-Cash Brókerház

A Buda-Cash Brókerház ZRt. által meghirdetett versenyen a Szegedi Tudományegyetem hallgatói is részt vehetnek.

Ha érdekel a tőzsde, kipróbálnád, milyen lenne brókerként dolgozni, nevezz be a Buda-Cash Brókerház demo tőzsdei versenyére! A tapasztalaton túl értékes nyereményekre is szert tehetsz.

A hallgatók felkészítése, a kereskedési platform letöltése, gyakorlás, oktatás:

- 2014. február 17. 14 óra a KO 104-ben

- 2014. február 27. 14 óra a KO 104-ben

Brókerek segítségével megismerheted a kereskedési platformot, elsajátíthatod a kereskedéshez szükséges kereskedési technikák, elemzések alapjait, gyakorolhatsz a demo rendszeren.

Versenyidőszak:

2014. március 3 - március 28.
3 millió Ft a demo induló tőkével próbálhatod ki magad a nagy számok világában.

A verseny díjai:

Fődíj
iPad Air 16 GB (SIM kártyás)

Az induló 5 intézmény legjobbjainak díja:
5 db iPad Mini 16 GB (SIM kártyás) - SZTE, BGF, ZSKF, DE, SZE

2. helyezettek díjai:
5 db Forbes Magazin előfizetés

A versenyen a résztvevő intézmények (Budapesti Gazdasági Főiskola, Debreceni Egyetem, Széchenyi István Egyetem-Győr, Szegedi Tudományegyetem, Zsigmond Király Főiskola-Budapest) bármely hallgatója indulhat. A részvételhez regisztráció és a kereskedési demo rendszer letöltése szükséges.

További információért gyere el február 17-én 14 órára a KO-ba, és tanulmányozd a verseny honlapját: http://www.budacashtrader.com/HU/deb_trading_game.asp