Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Február

Mesterszakok börzéje házon belül

mesterestajekoztato

Nagy volt az érdeklődés a GTK mesterszakjairól szóló tájékoztató előadáson.

2014. február 14.

Február 11-én tájékoztató előadás várta az érdeklődőket a Gazdaságtudományi Kar 2014 szeptemberében induló mesterszakjairól. Mostani GTK-s diákok mellett más intézmények hallgatók is eljöttek, hogy meghallgassák leendő tanáraik előadásait.

Az öt mesterszak közül elsőként a marketing mesterszak mutatkozott be színes és érdekes programjaival és a Marketing Klub népszerűsítésével. Ezt követően a nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szakról tudhattuk meg, hogy szeptembertől az elsőévesek angol nyelven folytatják a tanulmányaikat. A pénzügy mesterszak és a közgazdálkodás és közpolitika szak bemutatását Dr. Kovács György vállalta és mondta el a hallgatóknak a főbb információkat, majd a regionális és környezeti gazdaságtan szak kirándulásain és programjain készült képeket is megnézhettük. Végezetül egy régi-új szakkal, a vállalkozásfejlesztés szakkal ismerkedhettek a jelenlévők.

Az egyes szakokról részletes információk találhatók a honlapon.