Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Április

Sportnap

Ha szerda, akkor GTK!

2014. április 30.

A GTK és az ÁJTK HÖK idén is megrendezte a már hagyománnyá vált Sportnapot, ahol a GTK-sok az ÁJTK-sokkal együtt múlathatják az időt a Hattyas soron. A két kar hallgatói közösen vettek részt a programokon, ki-ki karöltve, vagy éppen egymással szemben állva mérte össze tehetségét.

Igazán színes programot sikerült összeállítaniuk a szervezőknek, amit az is bizonyít, hogy szép számmal jelentkeztek a csapatok a különböző sportágakra. Foci, streetball, röplabda, tenisz, kosár, lasertag, csocsó és ping-pong mellet gokartozni és pókerezni is volt lehetőség. Ráadásul a versenyzőket a részvételért pólóval jutalmazták. Éhesen sem maradhatott senki, hiszen felkészült diákok és tanárok mutathatták meg főző tudásukat a vágódeszkák és bográcsok felett.

Természetesen a tanár-diák foci sem maradhatott el, amin az angol BA-s hallgatóink is részt vettek, megmutatva, hogy nem csak a tanáraink vannak hazai pályán.

Szerencsére az időjárás is kedvezett a diákoknak. A dékáni szünet mellet a napsütés is megörvendeztette a hallgatókat.

Galéria: