Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Szeptember

Talent Ösztöndíjprogram

SZTEhetség

A Pro Talentis Universitatis Alapítvány és a SZTEhetségpont által meghirdetet ösztöndíjak.

2013. szeptember 20.

A Pro Talentis Universitatis Alapítvány és a SZTEhetségpont számos új vállalati ösztöndíjat hirdet meg idén szeptemberben a Szegedi Tudományegyetem hallgatói számára! A Szegedi Tudományegyetem legalább III. évfolyamos hallgatói pályázhatnak a Ferroép – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíjra, illetve a Szegedi Vízmű – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíjra. Ezen kívül a TE-DI TRADE – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának gazdálkodás és menedzsment, vagy kereskedelem és marketing szakos, legalább II. évfolyamos hallgatója számára lett kiírva.

A pályázatok leadási határideje: 2013. október 4.
Keresd a http://sztehetseg.hu oldalt és regisztrálj a további információkért! Sikeres pályázást kívánunk!