Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Október

Mediterrán est a GTK-n

mediterrán

Október 29-én elindul az Erasmus célországait bemutató előadássorozat a Gazdaságtudományi Karon.

2013. október 25.

Az első alkalommal a mediterrán régióban található célországokat ismerhetjük meg. Spanyolországban és Olaszországban szerzett élményeket osztanak meg azok a hallgatók, akik már részt vehettek az Erasmus programban. Elmesélik, hogy milyen tapasztalataik voltak, milyen jó tanácsokkal tudnak szolgálni az ezekbe az országokba készülő diákoknak.

Szeretettel várunk mindenkit, akit érdekel az Erasmus nyújtotta életre szóló élmény, többet szeretne megtudni más országok kultúrájáról, és egy jó hangulatú beszélgetés során szeretné feltenni kérdéseit.

A beszámolókon és a kedves fogadtatáson túl a házigazdák igazi vendégszeretetére is lehet számítani.

Időpont: 2013. október 29. (kedd) - 19 óra
Helyszín: SZTE GTK - Kálvária sgt. 1. - Aula