Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Június

ECOdemia Nyári Egyetem 2013.

gtk_ecodemia_logo_rgb1

2013. július 2-án 18 órakor új, négyestés rendezvénysorozat indul a GTK Aulájában

(Kálvária sgt. 1.). Az Ecodemia Nyári Egyetemre szeretettel várjuk Szeged, illetve a Dél-alföldi Régió vállalati vezetőit.

2013. június 25.

Az ECOdemia Nyári Egyetem rendezvénysorozatot életre hívói, a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, a CIB Bank ZRt. és a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a gazdasági ismeretek és információk terjesztése érdekében hozták létre.

Az ECOdemia Nyári Egyetem célja (illeszkedve az ECOdemia rendezvénysorozat alapvető értékeihez) elsősorban Szeged, illetve a Dél-alföldi Régió vállalati vezetői számára történő értékteremtés. Az aktuális gazdasági, gazdaságpolitikai és vállalati trendek bemutatása mellett kiemelt fontosságú a vállalati szereplők közötti interakció lehetőségének megteremtése, a meglévő tapasztalatok új ismeretekkel történő gazdagítása.

ECOdemia Nyári Egyetem

Prof. Dr. Kovács Árpád, egyetemi tanár, SZTE GTK, a Költségvetési Tanács elnöke

A gazdaságpolitika aktuális trendjei, lehetőségei

2013. július 2. 18:00 óra, GTK Aula (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.)

Dr. Lukovics Miklós, egyetemi docens, SZTE GTK – Tóth Róbert, tervező-elemző, Nemzetgazdasági Tervezési Hivatal

A Dél-alföldi Régió és Csongrád megye vállalkozásfejlesztési prioritásai, a célok érdekében mobilizálható források szerkezete

2013. július 9. 18:00 óra, GTK Aula (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.)

Pomázi Gyula, a Provice Kft. ügyvezetője

Beruházások, szereplők, potenciális együttműködések és igények a Dél-alföldi Régióban

2013. július 11. 18:00 óra, GTK Aula (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.)

Dr. Bodnár Viktória, az IFUA Horváth & Partners Vezetési és Informatikai Tanácsadó Kft. ügyvezető igazgatója

A gazdasági válság vállalati tapasztalatai – az aktuális kérdések átfogó bemutatása

2013. július 16. 18:00 óra, GTK Aula (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.)

A programokon a részvétel ingyenes.

tam