Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. Október

Még nem vagy elkésve! – TDK

Közeleg a Tudományos Diákköri Konferenciára benyújtott pályaművek leadási határideje.  Az idei évtől kezdve a BA-sok most védésre kerülő szakdolgozata tartalmi változtatás nélkül beadható, mindössze a címet kell megváltoztatni.

2012. október 08.

Az SZTE GTK országos szinten kiemelkedő TDK műhely. 2009-ben az országos éremtáblázat első helyén végeztünk, egy hallgatót Pro Scientia Aranyéremmel, egy oktatót pedig Mestertanári Aranyéremmel tüntettek ki. Az egy bemutatott dolgozatra jutó díjazott dolgozatok számában (közel 75 százalékos arány) minden évben elsők vagyunk. A kimagasló sikerek oka, hogy oktatóink témavezetőként igen nagy figyelmet fordítanak arra, hogy a hallgatók minőségi tudományos munkát végezzenek: nemcsak a minőségi dolgozat elkészültét felügyelik, hanem magas színvonalú prezentáció elkészítésében is segítenek.

Aki TDK-zni szeretne, annak összegyűjtöttük a legfontosabb információkat:

Főbb határidők, tudnivalók, letöltések:

• Jelentkezési lap leadási határideje: 2012. október 30. 16 óra, Dombovári Dolores részére (doloro@eco.u-szeged.hu).
  • TDK leadási határidő: 2012. november 6. 16. óra, Dombovári Dolores részére (doloro@eco.u-szeged.hu).
  • TDK helyi forduló: 2012. november 29.

A TDK dolgozatokat 2 példányban, spirálozva kell leadni, valamint a rezuméket elektronikusan formában is csatolni kell Dombovári Dolores (doloro@eco.u-szeged.hu )részére.

Jelentkezési lap

TDK szabályok

További információk az alábbi linkre kattintva érhetők el:

Kérdéseitekkel forduljatok bizalommal Udvari Beátához (udvari.beata@eco.u-szeged.hu).

Sok sikert kívánunk mindenkinek!