Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. Augusztus

Pótfelvételi a Közgazdaságtani Doktori Iskolába

SZTE Gazdaságtudományi Kar

A Szegedi Tudományegyetem Közgazdaságtani Doktori Iskolája pótfelvételit hirdet. A pótfelvételi jelentkezési határideje 2012. augusztus 31. 12 óra.

2012. augusztus 23.

A Szegedi Tudományegyetem Közgazdaságtani Doktori Iskolája pótfelvételit hirdet költségtérítéses doktori képzésre. A pótfelvételi jelentkezések beérkezési határideje 2012. augusztus 31. 12 óra. A felvételi eljárás menetével kapcsolatos információk az az alábbi linken érhetők el.

A jelentkezési anyagot a pótfelvételi esetén nyomtatva kell benyújtani. Az elektronikus jelentkezésre nincs lehetőség. A jelentkezési anyagot Hofman Dolores részére kell átadni (SZTE Gazdaságtudományi Kar, Kálvária sgt. 1. III. em. 307-es iroda).

A témakiírások böngészése során az Országos Doktori Tanács honlapján az „élő” témakiírások nem fognak találatot adni, hiszen azok határideje a normál felvételi időszakhoz lett igazítva. Az „idei” témakiírásokra kattintva hívhatóak elő a Doktori Iskola meghirdetett témái.

Az erkölcsi bizonyítvány másolatának bemutatása a beiratkozásig pótolható. Az ajánlások beadása nem kötelező.

A felvételi elbeszélgetés ideje: 2012. szeptember 3. 13 óra.