Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2011. Április

XXX. OTDK Eredmények

gtk59

Ismét kiemelkedő eredményeket értek el a GTK hallgatói az Országos Tudományos Diákköri Konferencián

2011. április 20.

2011. április 14-16. között került megrendezésre a XXX. Jubileumi OTDK Közgazdasásgtudományi Szekciója Gödöllőn. A megmérettetésen karunk hallgatói ismét kiváló eredményeket értek el, ezzel tovább növelve a kar jó hírnevét: a 15 beadott dolgozatból 11 díjazott lett (országosan kiemelkedő teljesítmény), az intézményi rangsorban pedig a harmadik helyet foglaltuk el.

Hallgatóink eredménye:

1. helyezett

• Berki Viktor: Ha kicsi, akkor személyes? A kapcsolati marketing alkalmazásának vizsgálata a kis- és középvállalkozások körében (Témavezető: Révész Balázs)
  • Köteles Kitti – Vincze Nikolett Noémi: Motiváló erők a családi vállalkozások esetében (Témavezető: Farkas Gergely)
  • Mező Júlia Veronika: Kína Afrika-politikája: minden mindegy? (Témavezető: Udvari Beáta, Dr. Lukovics Miklós) + különdíj
  • Palásti Luca: Az önmarketing és a személyes márka szerepe a munkaerőpiacon (Témavezető: Dr. Hetesi Erzsébet) + különdíj

2. helyezett

• Czékus Ábel: Az Európai Unió és Fekete-Afrika: a segélyezési és a piacgazdasági elvek érvényesülése (Témavezető: Udvari Beáta, Dr. Lukovics Miklós)
  • Kertmegi Norbert: A collaborative filtering mint posztmodern gyermek avagy Egy ajánlórendszer szerepe a jövő marketingjében (Témavezető: Dr. Hetesi Erzsébet)
  • Schulz Gábor: A biotechnológiai klaszterfejlesztés lehetőségei Szegeden (Témavezető: Prof. Dr. Lengyel Imre) + különdíj

3. helyezett

• Bagi Noémi: Az oktatás légköre és az énhatékonysági elvárás összefüggéseinek empirikus vizsgálata a felsőoktatásban (Témavezető: Dr. Málovics Éva)
  • Dancsik Bálint: Válságmorál, morálválság (Témavezető: Dr. Farkas Beáta)
  • Kazár Klára: Fogyasztói tudatosság közszolgáltatási környezetben - a szegedi vízfogyasztási szokások kvantitatív vizsgálata (Témavezető: Dr. Kovács Péter)
  • Lupsea Éva: A hazautalások szerepe a fejlődő régiókban (Témavezető: Udvari Beáta, Dr. Lukovics Miklós)

Díjazás nélküli résztvevők

• Dudás Brigitta Ildikó: Holisztikus szemléletmód, mint a projektfolyamatok teljesítménynövelésének egyik eszköze (Témavezető: Dr. Henkey István)
  • Góré Dániel – Krajkó Attila: A közösségi média marketing célú felhasználása (Témavezető: Révész Balázs)
  • Horváth Sarolta: Az orvos-beteg kommunikáció tényezőinek empirikus vizsgálata (Témavezető: Dr. Málovics Éva)
  • Kozma Bernadett: A társas intelligencia teljesítményre gyakorolt hatásának néhány kérdése (Témavezető: Dr. Henkey István)
  • Ezúton gratulálunk mindenkinek, aki akár készítőként, akár konzulensként, akár témavezetőként, akár bírálóként, akár bármilyen módon hozzájárult ehhez a szép sikerhez!