Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2009. November

Az ország legvidámabb kara az SZTE GTK

DSC_0302
Az együttnevetés hazai rekordját megdöntve Az ország legvidámabb kara elismerő címet nyerte el a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar. Több százan köszöntötték nevetéssel a 10. születésnapját ünneplő intézményt 2009. szeptember 30-án.
2009. november 11.

Több mint 300 kacagó száj együtt ünnepelte, hogy tizedik életévébe lépett a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar. A mélyről jövő nevetést és a hangos meditációt ötvöző úgynevezett nevető jóga segítségével megdöntötte az intézmény a legtöbb egyszerre és együttnevető ember rekordját a jubileumi GTK Napon.

„A Hahota Klub közreműködésével sikerült „legyőznünk” a tavalyi évben 260 fővel regisztrált együttnevetési rekordot. Közel 5 percig kacagott együtt az ünneplő tömeg, így az örömteli, jeles eseményen elnyertük Az ország legvidámabb kara címet is” – mesélte mosolyogva Batiz Dávid, a kar HÖK elnöke.