Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2015. Január
GTK 2015. Január
2015. január 28.

Február 5-én reggel 7.30 és 11.00 között Erasmus reggelit tartunk a GTK KO Aulájában.

2015. január 27.

gtk59-10M

Kérjük, támogassa Ön is az Ökonómia Közhasznú Alapítványt adója 1%-ával

Befektetői workshop és startup verseny a Szegedi Tudományegyetemen

Vállalkozni akarsz és szívesen bemutatnád elképzeléseidet befektetőknek? Fejlesztésedből világsikert szeretnél csinálni? Most indítottál egy startupot és tőkét keresel? Befektetői és üzleti visszajelzésre vársz projekteddel kapcsolatban?

DSC_0005

2015 januárjától megváltozott rendben zajlik a Gazdaságtudományi Karon a hallgatók nemzetközi ügyeinek intézése.

Diplomaosztó

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán 2015. január 23-án az előírt feltételek szabályszerű teljesítése után 90 jelölt diplomájának átadására került sort a József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

2015. január 19.

SZTE Gazdaságtudományi Kar

Tudnivalók a diplomaosztóról.

A ContiTech Rubber Industrial Kft. kereskedelmi gyakornok pozícióba keres gazdasági/kereskedelmi pályát választó hallgatókat.

Gazdasági Versenyhivatal

gtk59

Jelentkezési határidő: 2015. január 20.

Vezetoi_szoba_009

A GTK Dékáni Hivatalának marketing csapatába keressük a legjobbat.