Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. Március
GTK 2012. Március

Immigropoly Országos vetélkedő

A pécsi székhelyű IDResearch Kft. és a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Politikai Tanulmányok Tanszéke Immigropoly néven migrációs-integrációs vetélkedőt szervez felsőoktatásban tanuló hallgatóknak.

kivalasztasi_modszerek_plakat

Gyakornoki helyet, állást keresel? Tudod, mire számíthatsz, ha pályázatod alapján egy cég interjúra, tesztírásra hív?

You have talents We have options

Karriertanácsadással egybekötött bemutatkozás és Próba Assessment Center a Morgan Stanley magyarországi munkatársaival.

PhD szeminárium

2012. március 7-én a Gazdaságtudományi Kar adott otthont a hazai közgazdasági doktori iskolák hallgatói számára rendezett szemináriumnak.

Tavaszi felkészítő napok

Kíváncsi vagy, hogy pályakezdőként hogy tudod a leghatékonyabban kiaknázni munkaerő-piaci lehetőségeidet, hogy milyen álláskeresési technikák léteznek? Szeretnél hasznos útmutatást kapni az állásbörzére való felkészüléshez, önéletrajzod és motivációs leveled megírásához? Változatos programokkal és izgalmas nyereményjátékkal várunk a Tavaszi Állásbörze Felkészítő Napokra és az Állásbörzére!