Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. Május
GTK 2012. Május

A Raiffeisen Bank Zrt. 6 hónapos Szakmai Utánpótlás programot hirdet lakossági ügyfélkapcsolati területre

2012. május 24.

A Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány különdíját 2012-ben a GTK marketing mester szakos hallgatója, Berki Viktor nyerte el, témavezetője Dr. Révész Balázs.

A L’oréal Brandstorm 2012 nemzetközi marketingverseny országos döntőjében az SZTE GTK-t képviselő Styleformers csapat harmadik helyezést ért el.

2012. május 21.

Copy - Paste

Kérjük segítse a Coventry University által vezetett, az egész Európai Unióra kiterjedő felmérés sikerességét a kérdőív kitöltésével.

A SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoport szervezésében Bankvilág Magyarországon és külföldön címen tartott előadást Hossó Andrea nemzetközi befektetési szakember.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar
Közgazdaságtudományi Doktori Iskolája 2012. június 4-én, hétfőn 11:00 órától doktori védést rendez.

Econventio szakmai nap kozepiskolasoknak a GTK-n

Öt középiskola 75 diákja vett részt az Econventio Pénzügyi Kerekasztal és a Gazdaságtudományi Kar pénzügyi szakmai napján.