Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Május

Ösztöndíj kiemelkedően tehetséges hallgatók részére

gtk631

A Szegedi Tudományegyetem ösztöndíj-pályázatot hirdet kiemelkedően tehetséges hallgatók számára alap-, mester- és osztatlan képzésben tanulók, illetve Ph.D. ösztöndíjasok kategóriájában. Az ösztöndíj mértéke a bíráló bizottság döntésétől függően legfeljebb 240 000,- Ft egyszeri ösztöndíj juttatás.

2014. május 20.

A pályázat benyújtása elektronikus formátumban történik. A pályázati határidő 2014. május 26. (hétfő) 12:00.

A pályázat benyújtásának feltételei és a jogosultak köre:

• www.sztehetseg.hu);
  • ajánlás egy, a Szegedi Tudományegyetemmel közalkalmazotti jogviszonyban álló oktatótól.

Az ösztöndíjra négy különböző kategóriában lehet pályázni:

• alapképzésben résztvevő hallgatók;
  • mesterképzésben résztvevő hallgatók;
  • osztatlan képzésben résztvevő hallgatók;
  • PhD képzésben résztvevő hallgatók.

Egy hallgató csak egy kategóriában nyújthat be pályázatot.
A pályázat benyújtása elektronikus formátumban történik. Kérjük a pályázati adatlapot, illetve a mellékleteket a talent@sztehetseg.hu e-mail címre megküldeni.
A pályázati adatlap: KTF pályázati adatlap.docx
Pályázati határidő: 2014. május 26. 12:00
A pályázatok elbírálásának határideje: 2014. május 28.
A pályázat eredményéről legkésőbb 2014. május 30-ig e-mail-ben tájékoztatjuk a pályázókat.
A részletes letölthető pályázati felhívás: KTF pályázati felhívás.docx

Várjuk azon hallgatók pályázati anyagát, akik széleskörű jogi és/vagy gazdasági ismeretekre tettek szert, továbbá erősen érdeklődnek a jog- és/vagy a gazdaságtudomány iránt.