Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Február

Ösztöndíjátadó a GTK-n

SAM_0563

A tavaszi félévben 46 hallgató részesül GTK Tehetsége ösztöndíjban.

2014. február 19.

2014. február 18-án immáron negyedik alkalommal került sor ösztöndíjak kiosztására a Gazdaságtudományi Karon. A tavaszi félévben a hallgatók GTK Tehetsége ösztöndíjakra pályázhattak 50 vagy 100 százalékos támogatás elnyerése érdekében.

A pályázó diákok sorba rendezése az őszi szemeszterben elért súlyozott átlagok alapján történt. Évfolyamonként a legeredményesebb 17 hallgató egy szemeszterre teljes önköltségmentességet, míg a következő 6 legjobb átlagot elérő diák 50 százalékos ösztöndíjat nyert el.

SAM_0562

Az ösztöndíj-átadó ünnepségen Dr. Vilmányi Márton, a kar dékánja és Dr. Deák István dékánhelyettes gratulált a hallgatóknak. Mindketten méltatták azt a tíz fiatalt, akik már negyedik alkalommal vehették át ösztöndíjukat.

Minden ösztöndíjas hallgatónak gratulálunk!