Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Április

Nigéria és az Azerbajdzsán

kesz_ba

Bemutatkoztak az angol BA képzés hallgatói.

2014. május 02.

Az 2013/2014-es tanévben egy újabb lépést tett a szegedi Gazdaságtudományi Kar a nemzetközivé válás útján, hiszen elindította angol nyelvű Gazdálkodás és menedzsment alapképzését. A jelenleg 15 főt számláló évfolyam diákjai már szeptember óta Szegeden tartózkodnak. Mindannyian találkozhattunk velük a GTK épületeiben, de eddig még nem volt alkalmunk igazán megismerni őket. Április 28-án azonban a késő délutáni órákban lehetőségük nyílt bemutatni országaikat, Nigériát és Azerbajdzsánt. A vidám hangulatú prezentációk során képet kaphattunk az ottani életről, kultúráról, a nyelvről, valamint néhány diák előadásban Nigéria himnuszát is meghallgathattuk. A prezentációk utána a hallgatóság és az előadók az Etázs klubban folytatták az estét egy szórakoztató Activityvel.