Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Október

Kultúrákon átívelő World Café

1375951_660542383980297_636435393_n

Ki ne gondolt volna arra, hogy külföldön töltsön néhány hónapot? Ki ne lenne szívesen önkéntes a világ másik felén? Nem csak világjáróknak szerevezett programot az AIESEC Szeged – a World Café program minden érdeklődőt szeretettel várt

2013. október 25.
A World Café programon külföldön önkénteskedő hallgatók és Magyarországon tanuló külföldiek számoltak be élményeikről. A beszámolók fókuszában az idegen kultúrák megismerésének varázsa, a kulturális különbségek megéléséből fakadó rácsodálkozás állt. Az igazi kultúraköziséget megélő diákok tapasztalataikat képek, videók és zeneszámok segítettek átélni.

Aki lemaradt a World Café programról, sok hasonló program közül választhat az AIESEC szervezésében. Reméljük a legközelebbin találkozunk!

A galéria a képre kattintva tekinthető meg.