Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Május

Programváltozás: Török Ádám előadása 17:00 órától

gtk59

Változás történt Török Ádám, "A nemzetközi adósságválság játékelméleti megközelítése" című előadásának időpontjában. Az előadás május 8-án 17 órakor kezdődik, helyszíne a Móra Ferenc Kollégium.
2013. május 06.

cib-bank"Gazdaságpolitikai alternatívák a mai Magyarországon" sorozat keretében Török Ádám akadémikus, az MTA Elnökségének tagja, a Magyar Közgazdasági Társaság alelnöke, A Budapesti Corvinus Egyetem és a Pannon Egyetem professzora tart előadást "A nemzetközi adósságválság játékelméleti megközelítése" címmel. Az előadás időpontja: 2013. május 08. szerda, 17.00 óra. Helyszín: SZTE Móra Ferenc Kollégium (Újszeged, Közép fasor 31-33.) Mindenkit szeretettel várnak!

Reméljük, hogy az előadásra minél többen elmennek majd!

További előadásokról és eseményekről részletes információt talál a Rendezvénynaptárban, valamint Facebook oldalunkon.