Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Február

Ösztöndíjtámogatási program pályázati kiírás

SZTE Gazdaságtudományi Kar

A TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0012 pályázati projekt keretében a Gazdaságtudományi Kar Tudományos Diákköri Tanácsa nyílt pályázatot hirdet a 2012/2013. tanév 1. Pályázati Körében történő részvételre.

2013. február 26.

A Projekt keretében a Lebonyolító tudományos ösztöndíjjal ismeri el azon hallgatókat, akik

• Elméleti közgazdaságtan
  • Európai Unió gazdasága
  • Gazdaságpszichológia
  • Környezetgazdaságtan
  • Marketing
  • Menedzsment
  • Pénzügy
  • Regionális gazdaságtan
  • Statisztika
  • Számvitel
  • Területfejlesztés
  • Világgazdaság

tématerületeken kutatási munkát folytattak. A kutatási munka alatt többek között a TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0012 számú projekt, a Gazdaságtudományi Kar Tudományos Diákköri Műhelyéhez kötődő kutatási projektek értendők, melynek eredményeként az ösztöndíjra pályázó hallgató vagy tudományos diákköri dolgozattal rendelkezik, vagy igazolhatóan kutatási háttéranyagok, szakmai anyagok elkészítésében működött vagy működik közre. Az ösztöndíjjal a kutatási tevékenységet ismerjük el.

További információ a Pályázati kiírásban található, a jelentkezéshez szükséges Pályázati adatlap ide kattintva érhető el.