Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Április

Még a nap is kisütött az ÁSZ napra

sportnap

2013. április 10-én került megrendezésre az immár hagyománynak tekinthető ÁSZ nap, a jogászok és közgazdászok közös sportnapja a Hattyas sori Sportközpontban.

2013. április 12.

Az esemény az aktív pihenés jegyében telt. A hallgatók több sportágban is kipróbálhatták magukat: kosárlabda, röplabda, foci, tenisz és csocsó várta a csapatokat. Az izgalmat kedvelőknek lehetőségük volt gokartozni, valamint paintball ütközeteken egymást festékgolyókkal bombázni.

A hagyományokhoz híven sor került a tanár-diák focimeccsre, ahol a tanárok ismét hagyták nyerni a hallgatókat.

A leadott kalóriákat hamar bepótolták a résztvevők. Több hallgatói szervezet, az oktatók és a kari dolgozók is bográcsos ételekkel igyekeztek jóllakatni a közönséget.

Idén az időjárás is kedvében járt a résztvevőknek, reméljük, jövőre is hasonlóan jól telik majd a Sportnap.