Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. Szeptember

Kutatók Éjszakája 2012

web_nyito_Ke_2012

A Kutatók Éjszakája elsősorban a 10-18 éves diákok körében igyekszik növelni a tudományos karrier vonzerejét, de a programokra az összes korosztályt szeretettel várjuk, hiszen a tudományos munka eredménye igen erősen befolyásolja mindannyiunk életét.

2012. szeptember 21.

A 20. század egyik legjelentősebb tudósa, Albert Einstein egyik híres mondásában úgy fogalmazott magáról: "Nem vagyok különösebben tehetséges, csak szenvedélyesen kíváncsi".

Szeptember 28-án máskor nem látogatható különleges helyszínekkel, érdekes kísérletekkel, hihetetlen programokkal vár a legnagyobb tudományos ismeretterjesztő fesztivál!

Fedezd fel Te is, mit tartogat számodra ez az izgalmas éjszaka!

A kutatók a hétköznapokban tapasztalható csodák mögött álló színes egyéniségek - ezt igyekszik bemutatni immár hetedik alkalommal, szeptember 28-án a Kutatók Éjszakája, melynek programjain idén is felvillannak a különböző tudományágak izgalmas érdekességei.

Programok a Gazdaságtudományi Karon:

Pénzügyi kultúra és felkészültség mérése, előadás
Mire jó a marketing?

Statisztika – Ápol és eltakar

Kommunikációs tréning

Ökológiai lábnyom mérés és előadás

Mire jó a marketing?

Pénzügyi kultúra és felkészültség mérése, előadás

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

A rendezvény további programjai a kutatokejszakaja.hu oldalon megtekinthetők.