Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2011. Szeptember

BigOne – mérlegen a tudásod!

BigOne_-_KPMG_online_vetelkedo

Vegyél részt a KPMG online vetélkedőjében!

2011. szeptember 20.

BigOneA BigOne vetélkedő során egy online versenyen vehettek részt, ahol kipróbálhatjátok magatokat:

Vajon milyen auditorok lennétek?!

A szimuláció során egy virtuális irodában egy képzeletbeli tanácsadó cég munkatársaként, üzleti esetekhez kell megoldásokat nyújtanotok - másik két csapattárs segítségével.

Barátaiddal/iskolatársaiddal alapíts egy 3 fős csapatot és bizonyítsátok be, hogy Ti vagytok a legjobbak! A nyertes csapat számára

a fődíj: repülős utazás Barcelonába!

A játék célja kettős:

• Megtapasztalhatod, hogy milyen feladatok várnak egy nagy múltú könyvvizsgáló cég munkatársaként.
  • Teljesíthetsz egy szakmai kihívást jelentő feladatot, amelynek tétje komoly – hiszen a verseny végén a legszínvonalasabb teljesítményeket kimagaslóan díjazzuk.

A játék során izgalmas könyvvizsgálói feladatokat kell megoldani egy üzleti esethez kapcsolódóan. További információ, regisztráció és a játék a www.bigone.hu és a www.facebook.com/kpmginhungary oldalakon érhető el.

A játék kezdete: 2011. október 25!

Bővebb információ: www.bigone.hu