Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Szeptember

Tőzsde. Mindenkinek.

BET_A2_roadshow_Szeged

A Budapesti Értéktőzsde szervezésében az Ingyenes Tőzsdei Roadshow Szegedre látogat.

2013. szeptember 27.

Október 10-én 13 órától a Gazdaságtudományi Kar Kálvária sugárúti épületének aulájában Ingyenes Tőzsdei Roadshow várja az érdeklődőket. A „Tőzsde. Mindenkinek.” jelmondatú eseménysorozaton olyan kérdésekre kaphatunk választ, hogy hogyan működik a tőzsde, vagy mibe fektessük a megtakarításunkat, mit lát a bróker a grafikonokon, és milyen tendenciák jellemzőek a tőzsdén.

A Tőzsde-kvízt helyesen kitöltők 5000 Ft-os Shopline utalványt nyerhetnek, a fődíj pedig egy 10000 Ft értékű vacsora.

A rendezvény plakátja itt letölthető.

12:30 - 13:00

13:00 - 13:20

Megnyitó

(Katona Zsolt, BÉT Zrt., vezérigazgató; Nagy Sándor, Szeged városüzemeltetési és fejlesztési bizottságának alelnök; Prof. Dr. Szabó Gábor, Szegedi Tudományegyetem, Rektor)

13:20 - 14:00

Tőzsde Mindenkinek – hogyan működik a tőzsde és mit hoz a Xetra a BÉT-nek? – előadás

(Végh Richárd, BÉT Zrt., Kereskedési és Üzletfejlesztési Igazgatóság, igazgató)

14:00 - 14:20

14:20 - 14:45

Hogyan legyünk sikeres befektetők a tőzsdén? – előadás

(Vaszkó Szabolcs, ERSTE Befektetési Zrt., Befektetési Szolgáltatások, igazgató-helyettes)

14:45 - 15:40

A befektetési döntések alapjai – panelbeszélgetés

(Vaszkó Szabolcs, ERSTE Befektetési Zrt., Befektetési Szolgáltatások, igazgató-helyettes; Virág Ferenc, Random Capital Zrt., elnök-vezérigazgató; Bence Balázs, Portfolio.hu, Befektetési Szolgáltatások, igazgató; Kuncz Péter, Buda-Cash Brókerház Zrt., értékpapír-kereskedő)

15:40 - 16:00

16:00 - 16:20

Grafikonok nagyító alatt – Hogyan működik a technikai elemzés? – előadás

(Háda Bálint, Quaestor Csoport, vezető elemző)

16:20 - 16:40

Üveggömb helyett – Hogyan működik a fundamentális elemzés? – előadás Somi András, KBC Securities, vezető elemző)

16:40 - 17:25

Elemzési technikák – panelbeszélgetés

(Háda Bálint, Quaestor Csoport, vezető elemző; Virág Ferenc, Random Capital, elnök-vezérigazgató; Rácz Balázs, ERSTE Befektetési Zrt., technikai elemző; Somi András, KBC Securities, vezető elemző)

17:25 - 17:45

Esti program

17:45 - 19:00

Villámprezentációk és Tőzsde Mindenkinek – ingyenes előadások és panelbeszélgetés az aktuális piaci tendenciákról

(Virág Ferenc, Random Capital Zrt., elnök-vezérigazgató; Nagy Attila, Quaestor Csoport; Miró József, ERSTE Befektetési Zrt., stratéga; Somi András, KBC Securities, vezető elemző; Tóth Gergely, Buda-Cash Brókerház, elemző)

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!