Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Október

Siker az Erasmus Evening

A GTK nemzetközi és hazai hallgatói ismerkedtek a kari Erasmus esten.

2013. október 21.

A Gazdaságtudományi Kar hallgatói között egyre több külföldi diákot köszönthetünk, akik az idegen nyelvű kurzuskínálat mellett nagyra értékelik vendégszeretetünket. A szeptemberi ópusztaszeri kirándulás után újabb program várta az Erasmus ösztöndíjas diákokat és az angol nyelvű BA képzés hallgatóit.

Az október 15-én, kedden este megtelt a GTK Aula a kar külföldi és magyar hallgatóival. A GTK Aulájában rendezett Erasmus Eveningen közel 50 magyar és külföldi hallgató vett részt. A vidám, zenés estén külföldi diákok mutatták be országukat, városukat, egyetemüket, és nemzeti ételkülönlegességekkel kínálták vendégeiket. A kötetlen beszélgetés és a hazai specialitások kóstolása során a magyar diákok külföldi társaiktól érdeklődhettek az Erasmus programról és az eddigi tapasztalataikról.

További programjainkon is szeretettel várunk minden érdeklődőt!

A galéria a képre kattintva tekinthető meg.