Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Október

Indul a középiskolás RoadShow

nyilt_nap

10 nap alatt több mint 14 középiskolát látogat meg a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara

2013. november 04.

Újra útnak indul a GTK csapata, hogy több helyszínen is tájékoztatást adjon a felvételi előtt álló középiskolásoknak. Idén is felkészült csapat várja a kérdéseket, és körültekintően válaszol, hogy minél pontosabb és átfogóbb képet tudjunk mutatni a GTK működéséről és előnyeiről.

Érdemes átnézni a helyszíneket és az időpontokat, hogy mindenki megtalálja a neki leginkább megfelelőt, és részt tudjon venni beiskolázási kampányunkban.

A programsorozat zárásaként 2013. december 9-én kerül sor kari nyílt napunkra a Kálvária sugárúti épületben, ahová sok szeretettel várjuk a képzéseink iránt érdeklődőket.

roadshow_naptar