Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2010. Szeptember

Tartjuk a lépést - MSN, Facebook, Skype

Két hallgató az irodában a telefon és laptop előtt

Kibővült a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának elérhetőségeinek köre.

2010. szeptember 14.

Felvéve a XXI. század ritmusát karunk a korábbi internetes elérhetőségek mellett már olyan közkedvelt csatornákat is kínál az informálódni vágyó felvételizők számára, melyeket mindenki gyorsan és egyszerűen elérhet.

Megújult elérhetőségeink:

MSN: marketing@eco.u-szeged.hu
Skype: szte.gtk (marketing@eco.u-szeged.hu)
Blog: sztegtk.blogspot.com
E-mail: marketing@eco.u-szeged.hu

Ezeken a csatornákon hétköznap reggel 8.00 és délután 16.00 között elérhetőek hallgatóink, akik készséggel adnak felvilágosítást bármilyen a felvételivel, vagy a karral kapcsolatos kérdésben. Fordulj hozzájuk bizalommal!

Továbbá, ha szeretnél megismerkedni jövendőbeli hallgatótársaiddal, vagy tippeket és tapasztalatok megtudni a kar jelenlegi hallgatóitól, akkor látogass el bátran a kar hivatalos Facebook oldalára is!