Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - "Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat Szeged

2024. május 07.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt az

„Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat első, Szegedi állomására.

Időpontja: 2024. május 9. (csütörtök) 13:00 óra

Helyszíne: Szegedi Tudományegyetem, József Attila Tanulmányi és Információs Központ, Nagyelőadó terem (6722 Szeged, Ady tér 10., 1. emelet)

Belügyminisztérium köznevelési szakterülete a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért felelős szakterületével, valamint kilenc pedagógusképzést folytató felsőoktatási intézménnyel együtt, a pedagógusképzésben részt vevő hallgatók számára egy olyan rendezvénysorozatot szervez, amelynek rendezvényein konkrét és naprakész információkkal szolgálnak a tankerületi központok, a szakképzési centrumok, az önkormányzatok és az egyházi, valamint a magánfenntartók képviselői a pedagógusjelölteknek. A hagyományteremtő programsorozat első állomásának a Szegedi Tudományegyetem ad otthont.

Az eseményen előadást tart Dr. Balatoni Katalin a Belügyminisztérium köznevelési helyettes államtitkára és Dr. Varga-Bajusz Veronika a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért felelős helyettes államtitkára. Az egyetem részéről köszöntőt tart Prof. Dr. Széll Márta stratégiai rektorhelyettes.