Erasmus programmal Brnóba

2012. szeptember 16.
1 perc

Erasmus Intenzív Programmal szervez a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Ének-zene tanszéke fesztivált és mesterkurzust Brnóba.

Link küldésLink küldés

Az SZTE JGYPK Művészeti Intézet Ének-zene Tanszéke - az Erasmus Intenzív Program keretében - kamarazene fesztivált és mesterkurzust rendez a Tempus Közalapítvány támogatásával. A programon 2013. február 4-től a csehországi Brnoban 22 hallgató és 9 oktató vesz majd részt. A programba 7 partnerintézmény - Stiftung Universität Hildesheim (D), Conservatorio di Musica “Lorenzo Perosi” Campobasso (I), Uniwersytet Rzeszowski (PL), Masarykova Univerzita Brno (CZ), Kirchliche Pädagogische Hochschule Krems (A), Prešovska Univerzita (SK), Pädagogische Hochschule Freiburg (D) - kapcsolódik be. A program koordinátorai: Maczelka Noémi intézetvezető főiskolai tanár és Asztalos Bence adjunktus.

Link küldésLink küldés