Nyitott sportszombat az SZTE Sportközpontban

2012. november 23.
1 perc

Minden mozogni és sportolni vágyót szeretettel látnak november 24-én a Hattyas sor 10. szám alatti egyetemi sportcentrumban.

Link küldésLink küldés

Különleges akcióval kedveskedik használóinak az SZTE Sportközpont. November 24-én (szombaton) 9 és 17 óra között a Szegedi Tudományegyetem polgárai és családtagjaik, valamint a vendégek is díjtalanul használhatják a központ Hattyas sori szabadtéri kosár-, tenisz-, streetball- és focipályáit, kondicionálótermét. A program 9 órakor zenés reggeli ébresztő tornával indul, majd utána thai-bo lesz az „A” teremben. A falmászóterem szakember segítségével próbálható ki 10 és 12 óra között. A külső pályán 15 órától edzést tartanak a triálosok. Minden sportolni vágyót szeretettel várnak a sportközpont munkatársai.

Link küldésLink küldés