Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2015. Február
GTK 2015. Február

Kornai2

Mellár Tamás a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar professzora február 19-én tartott előadást Az Anti-equilibriumtól az ágens alapú modellezésig, a piaci rendszer Kornai–féle kritikájának aktualitása címmel.

osztondij_740x400

Február 19-én, pénteken már a hatodik alkalommal adták át a vállalati és a GTK Tehetsége ösztöndíjakat a Gazdaságtudományi Karon. Jelenleg 103 hallgató tanul ösztöndíjasként a GTK-n, és 19 vállalat támogat ösztöndíjasokat. 13 hallgatónak minden alkalommal sikerült megtartania ösztöndíját a tanulmányai megkezdése óta.

barath_740x400

Baráth Lajos tartott előadást a szegedi Gazdaságtudományi Karon február 12-én.

Mora_konferencia_-_plakat_740x400

A Móra Ferenc Szakkollégium Közgazdász tagozata 2015. március 6-án konferenciát szervez.

2015. február 11.

Kornai2013_BME1

A tavalyi nagysikerű előadássorozat után idén is hétről hétre hallhatunk színvonalas és élvezetes előadásokat.

Vállalkozástan a gyakorlatban

Új irányok a vállalkozóvá válás elősegítésében az SZTE GTK-án.

Hétfőn este megtelt az Aula mesterképzéseink iránt érdeklődő hallgatókkal.

oev2

Az ország legrangosabb üzleti esettanulmány versenyén tizenhatodik éve vesznek részt a 15 legjobb hazai és határon túli üzleti képzést nyújtó egyetemének csapatai. Idén először az SZTE GTK csapatát belső fordulón választjuk ki.

GTK_hosszu_logo

A Felsőoktatási Törvény szellemében az SZTE Gazdaságtudományi Kara (továbbiakban: GTK) demonstrátori pályázatot hirdet a 2014/2015. tanév II. félévére, hogy ezáltal a Kar oktató-nevelő munkájába bevonja és felkészítse hivatásuk magas színvonalú művelésére az arra legalkalmasabb jelölteket.

gtk60

Február 9-én a mesterszakot bemutató előadások várnak minden kedves érdeklődőt.