Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. November
GTK 2014. November

Sofi Alapítvány ösztöndíjasai 2014-ban

A Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítványa 14 millió forint ösztöndíjjal ismerte el az egyetem legkiválóbb hallgatóinak teljesítményét.

karrier_iroda_mercedes

Szeretnél a világ első autómárkája, a Mercedes-Benz kecskeméti gyárának csapatához csatlakozni?

2014. november 21.

stadionok_es_ami_mogotte_van

Kit ne foglalkoztatna a stadionok építése Magyarországon?

2014. november 13.

angol_Ba_bemutatkozo_est

2014. november 3-án vidám hangulatú este keretében népes közönség előtt mutatkoztak be a GTK angol nyelvű Business Administration and Management BA képzésén tanuló külföldi hallgatók.

A_Nobel-dijas_Joseph_E._Stiglitz_eloadasa

2014. november 10-én, hétfőn 17 órai kezdettel Can Illiberal Democracies Create Shared and Sustained Prosperity? címmel a CEU-n tart előadást Joseph E. Stiglitz, a Columbia Egyetem professzora. A 2001-ben Nobel-díjjal kitüntetett közgazdász előadását a közvetítésnek köszönhetően élőben követhetik az SZTE GTK Aulájában (Kálvária sgt. 1.).