Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. December
GTK 2014. December
2014. december 21.

Mecses

Megrendülten tudatjuk, hogy szeretett és tisztelt kollégánk, barátunk DR.BENET IVÁN egyetemi tanár, professzor emeritus 2014. december 20-án elhunyt.

DSC_0005

New Ideas in a Changing World of Business Management and Marketing címmel 2015. március 19-20-án nemzetközi PhD workshopot szervez a Gazdaságtudományi Kar és a Közgazdaságtani Doktori Iskola

egyetemi_dijatado-141203-kiemelt

Az SZTE hallgatói díjkiosztó gáláján átadták az Egyetemi Zenei Verseny, az Egyetemi Vers- és Prózamondó Verseny, a Novellapályázat, a Jó tanuló, Jó sportoló Verseny, valamint az SZTE Tehetségpont részeként működő Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány elismeréseit.

Első 1 Millióm - Döntő

2014. december 17-én 18 középiskolás látogatott felkészítő tanáraival a GTK főépületébe. „Az Első 1 millióm” avagy ideje meggazdagodnod! verseny döntőjére hat csapat jutott be.

2014. december 16.

fb_cover

Információk a 2014/2015-ös évi téli nyitva tartásról.

2014. december 08.

Vállalkozásfejlesztési Hallgatói Klub

2014. december 01-én 16 órától tartotta a Vállalkozásfejlesztési Hallgatói Klub (VF Klub) Alapító ülését. A Gazdaságtudományi Kar Dísztermében megrendezésre kerülő eseményt Dr. Lengyel Imre Professzor Úr és Dr. Vilmányi Márton Dékán Úr nyitotta meg, a résztvevőknek pedig lehetőségük nyílt az alapító okirat aláírására.