Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Április
GTK 2014. Április
2014. május 05.

A felsőévesek 2014. április 28. és május 30. között jelentkezhetnek a modulón keresztül.

kesz_ba

Bemutatkoztak az angol BA képzés hallgatói.

2014. április 30.

Sportnap

Ha szerda, akkor GTK!

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara fennállásának 15., a szegedi közgazdászképzés 20. évfordulóját ünnepelve pályázatot hirdet a kar hallgatói számára „AZ ÉN GTK-M” címmel.

Econventio_Penzugyi_Nap_SZTE_GTK_2014-04-25_00060

2014. április 25-én rendezték meg a Pénzügyi Napot Szegeden.

75. születésnapja alkalmából köszöntötték Dr. Botos Józsefet.

2014. április 25.

BotosKatalin

Prof. Dr. Botos Katalin előadása a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

Fenyovari

2014. április 16-án sikeresen védte meg doktori értekezését Fenyővári Zsolt.

sansz-plakat-2-a3-page-001

A program célja hogy felhívja a figyelmet az egyetemen tanuló fogyatékossággal élő hallgatók nehézségeire.

MihalyiPeter_KornaiKurzus

Mihályi Péter tartott előadást a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

Kornaikurzus-GyorffyDora

Dr. Győrffy Dóra előadása a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

20140409_182139

Dr. Regina Gensigora és Pomázi Gyula tartott előadást az Ecodemia rendezvénysorozat keretében.

egyetem_arca_2014_kiemelt

„Legyél Te az Egyetem Arca!” – hangzott a felhívás. A 12. alkalommal meghirdetett versenyen 25 szépség mutatta meg arcát. A zsűri Drahos Fannit, az SZTE GTK hallgatóját találta a „leg”-nek.

Vas Zsófia

2014. április 9-én sikeresen védte meg doktori értekezését Vas Zsófia.

2014. április 10.

Az európai integráció alakulása az elmúlt tíz évben, és Magyarország részvétele e folyamatokban

GTK - Pávai egyetem

Az SZTE és az olaszországi Páviai Egyetem Gazdaságtudományi Karának együttműködése nemcsak a képzés színvonalának emelkedéséhez járulhat hozzá, hanem növeli a szegedi hallgatók, illetve általában az SZTE versenyképességét is.

Ecodemia_2-5

Dr. Bodnár Viktória és Dr. Szeri István voltak az Ecodemia est vendégei.

Kiraly_Julia

Dr. Király Júlia tartott előadást a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

innovaciosnap

A Szegedi Tudományegyetem ismét kitárja kapuit és szeretettel várja az innováció iránt érdeklődőket 2014. április 10-én a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. Az SZTE Innovációs Nap 2014-es programjában olyan kérdések megvitatásra nyílik lehetőség, amelyekkel az egyetemi kutatóknak és vállalati szakembereknek is szembesülniük kell mindennapi tevékenységük során.